יצירת תוכן לנכסים דיגיטליים

אנחנו מאמינים שצריך ליצור את התוכן הנכון, במקום הנכון ובזמן הנכון. אנחנו מציעים לעזור לכם לתכנן ולבנות את התוכן הנכון  לעסק שלכם: וידאו, פודקאסט, מאמרים וגם פוסטים ממומנים לרשתות החברתיות.

כתיבת מאמרים

אנחנו מאמינים שהמומחיות שלכם שווה כסף – והרבה! ברגע שתציגו את הידע שלכם דרך מאמרים מקצועיים, ללקוחות שלכם יהיה קל הרבה יותר לבצע ממכם רכישה. אנחנו אוהבים לגלות עולמות חדשים ולכתוב עליהם, ונשמח לגלות גם על העולם שלכם.

תכנון קרייאטיב לאתרים

למלא את האתר שלכם בתוכן זה חשוב. חשוב מזה, הוא למלא את האתר בתוכן שיניע את הגולשים לפעולה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה – אנחנו מציעים לתכנן עבורכם קרייאטיב מעניין ויצירתי שיניע את הגולשים שלכם לבצע פעולות באתר.

יצירת תסריט לוידאו

יש לכם 3 שניות להשאיר את הצופה להמשיך ולצפות בוידאו שלכם. מעבר לזה, יש לכם פחות מ30 שניות לתת מידע, להעביר מסר ולבסוף גם להניע לפעולה. הוידאו הוא כלי שיווק נהדר וחשוב לדעת איך להשתמש בו בצורה אפקטיבית. הרשו לנו לעזור לכם ליצור תסריט וידאו שמעביר את כל המידע שאתם רוצים להעביר, מדייק את המסר שלכם ובסוף גם מניע לפעולה את הצופים.

הכנת טקסטים לפודקאסט

פודקאסט הוא כלי דיגיטלי צעיר ומאתגר. בעינינו, הוא הזדמנות מצויינת לבלוט בתחום שלכם. כשכותבים פודקאסט חשוב לתכנן טקסטים מרגשים ומעניינים שיגרמו למאזינים שלהם לחכות לפרק הבא. נשמח לייצר איתכם סדרה שלמה של אודיו ולהכין עבורכם מלאי תכנים שילווה אתכם לאורכה.

בניית פוסטים ממומנים לרשתות חברתיות

פייסבוק, אינסטגרם, פינטרסט או לינקדין. לכל אחת מהרשתות החברתיות יש את השפה ואת התוכן שהיא אוהבת. תנו לנו הזדמנות ליצור עבורכם פוסטים שמדברים בשפה של הפלטפורמה וחשוב מכך – מדברים בשפה של הלקוחות שלכם.

השאירו פרטים ונהיה בקשר